Home ShowBiz Nëna e Karadashianëve: Vajzat e mia kanë talent

Nëna e Karadashianëve: Vajzat e mia kanë talent

854
1

Është ende mister pse vajzat seksi me mbiemrin Kardashian janë aq të suksesshme…apo jo?

Kris Jenner, nëna e bukurosheve, Kourtney Kardashian, Kimberly Kardashian, Khloe Kardashian dhe Kim Kardashian, ka hedhur poshtë pohimet se vajzat e saj janë jo të talentuara.

“Ato ndoshta nuk janë këngëtare apo valltare, por ato natyrisht dinë se si të bëjnë një emision televiziv. Se nëse e quani ju këtë talent kjo pak ka rëndësi, pasi ato tashmë kanë shumë emisione. A keni ju ndonjë emision?”,

“Është ofenduese kur dëgjoj fjalë si: “Çfarë bëjnë vajzat tuaja?”. Mirë, para së gjithash, vajzat e mia kanë secila një vend të punës. Ato janë stiliste të modës, ato kanë një zinxhir të tërë biznesesh. Dhe fëmijët e mi kanë punuar që nga mosha 13 vjeçare. Është shumë keq kur dëgjoj se vajzat e mia nuk punojnë, deklaroi Jenner.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here