Home Foto Megan Gale pret femijen e saj te pare

Megan Gale pret femijen e saj te pare

909
0

Megan eshte 6-muajshe shtatezene me femijen e saj te pare dhe mesa duket eshte shume e mahnitur me ndryshimet e trupit te saj. Modelja brune teper terheqese postoi nje foto te barkut ne javen 26-te ndersa ishte duke marre rreze ne pishine. Ne nje koment, 38-vjecarja shprehet se nuk mund ta besonte se sa i madh po behej barku i saj. Ajo eshte e lidhur me sportistin e AFL, 25-vjecarin Shaun Hampson

[portfolio_slideshow id=13423]

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here