Home ShowBiz Angela Martini: modelja shqiptare me linjën e saj të bikinit

Angela Martini: modelja shqiptare me linjën e saj të bikinit

538
0

Modelja shqiptare e cila është ndodhur shpesh në qendër të vëmendjes ka lançuar linjën e saj për tregtimin e bikinit. Planet e Angela Martinit janë zbuluar pas xhirimeve të reklamës që ajo vetë ka realizuar ndërkohë që në foto ajo duket e qeshur dhe provokative njëkohësisht. Reklama mësohet të jetë realizuar në katin e 14-të të një hoteli luksoz në Nju Jork.Previous articleIsh-zëvendës kryeministri Ilir Meta kercenohet me jete
Next articleBulqizë, policia shoqëron 10 organizatorët e protestave

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here