Google search engine

Beatrix Ramosaj tregon te pasmet teper seksi

0
Beatrix Ramosaj ka treguar nëpërmjet fotove në rrjetin e saj social që po kalon pushimet në bregdetin shqiptar. Ajo ka postuar disa foto ku duken...

Jozefina Topalli ngre gishtat ne pritjen e Elhaides por shikoni çfare ndodh

1
Jozefina Topalli ka dështuar me sukses në një përpjekje për të shfrytëzuar politikisht një koncert të Elhaida Danit. Elhaida ka zhvilluar një koncert në Shkodër...

Vrasja e ambasadorit rus mund te çoje ne Luften e Trete Boterore

0
Media prestigjoze britanike “Express” i ka kushtuar një artikull tensioneve që mund të pasojnë, pas vrasjes së ambasadorit rus në Ankara ditën e sotme,...
Google search engine

Tatimet kontrolle ne gjithe bregdetin, bllokohet “Adriatik 2”

0
Strukturat e Hetimit Tatimor njoftojnë se janë duke vijuar kontrolle verifikimi për subjekte që ushtrojnë veprimtari ekonomike në zonat turistike në vend, konkretisht në...

Yjet botërorë mblidhen në Tiranë. Nga “Danza Kuduro” te “Despacito”

0
Kjo verë nuk do jetë si të gjithë të tjerat në Tiranë kjo sa i përket emrave me famë botërore që do të ngjiten...

Çifti Trump drejt ndarjes? Melania e inatosur i shtyn dorën presidentit amerikan

0
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron dhe bashkëshortja e tij Brigitte, kanë mbërritur në Shtëpinë e Bardhë ku i priste Donald Trump dhe zonja e...
Google search engine

Arbitri i Superjores, Kridens Meta, shfaqet duke festuar ditëlindjen e djalit pas sulmit

0
Pasi ka pësuar sulmin e agresorëve pak ditë më parë në ish-kompleksin “Dinamo”, arbitri i Superjores, Kridens Meta, është shfaqur në profilin e rrjetit...

Arrestohet mesuesi i shkolles 9-vjecare, abuzonte me nxenesen

0
Një mësues i një shkolle 9-vjeçare në Tiranë u arrestua për veprime të turpshme me një nxënëse 14-vjeçare. Policia e Tiranës njofton se i arrestuari...

“Bomba Doshi” dhe bomba te diga e Liqenit

0
Bomba Doshi” e kanë quajtur ngjarjen që na mbajti e po na mban vëmendjen pezull këto dhjetë ditë. Figura e bombës që shpërthen, nënkupton...

STAY CONNECTED

21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Google search engine

FEATURED

MOST POPULAR

Presidenti Pacolli nis sot vizitën dy ditore në Tiranë

0
Presidenti i Kosovës Behgjet Pacolli nis sot vizitën e tij dy ditore në Tiranë. Në vizitën e tij të parë pas marrjes së detyrës...

LATEST REVIEWS

Arrihet marrevshja Rama – Basha. Ja detajet e paketes

0
Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i opozitës, Lulzim Basha, kanë rënë dakord mesnatën e mbremshme për të firmosur një marrëveshje të dakordësuar, paketën “McAllister...

Pritja e refugjatëve, Totozani inspektime në Gjirokastër

0
Avokati i Popullit Igli Totozani dhe stafi i tij monitoruan në terren përgatitjet dhe masat për të përballuar një fluks të mundshëm të refugjatëve...
Google search engine

LATEST ARTICLES