Home Politike Pas darkes me Meten, Rama jep nje lajm te mire per Kavajen

Pas darkes me Meten, Rama jep nje lajm te mire per Kavajen

612
0

Kryeministri Rama u takua mbrëmë për katër orë me Ilir Metën për të diskutuar nëse do të dalin së bashku në zgjedhjet e ardhshme.

Ende edhe tani, rreth 9 orë pas përfundimit të kësaj darke nuk ka asnjë reagim zyrtar nga palët.

Por Rama ka bërë një status në mëngjes për rregullimin e një rruge në Tiranë.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të Rrugës së Tironsave në Kavajë më 2013 dhe sot”, shkruan Rama.

Previous articleAleksandar Vuçiç, Presidenti i ri i Serbise
Next articleVazhdojne ndeshkimet per thyerjen e rregullave, qytetari shkruan sms gjate ndalimit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here