Home Foto Aferdita Dreshaj, nje “Belfie” seksi

Aferdita Dreshaj, nje “Belfie” seksi

1252
0

Modelja seksi Afërdita Dreshaj ka publikuar një “Belfie” mjaft provokuese në të cilën shfaqet së bashku me një shoqen e saj duke prekur pjesët e pasme të njëra-tjetrës.
Kjo foto është komentuar menjëherë nga ndjekësit e Afërditës në Instagram.

aferdita-dreshaj

Previous articleI jepet lamtumira e fundit bankierit dhe botuesit të njohur Artan Santo
Next articleVrasja e Santos, policit i mungonte radio. ICITAP ngre shqetesimin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here