HYRJE Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Rama uron nje dite te mbare me nje “thumbim” ndaj Voltana Ademit

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ndryshimin e pamjes së Urës së Bunës si mirëmëngjesin e sotëm për shqiptarët. Me një postim në faqen e tij...

Fatos Nano takim sekret me Edi Ramen. Ja cfare u bisedua

Ish-kryeministri, Fatos Nano është rikthyer sërish në vëmendjen politike, pas takimit kokë më kokë të zhvilluar me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme në...

Edi Rama i pergjigjet akuzave te LSI

Deklaratave agresive të sotme të LSI-së ka vendosur t’i përgjigjet indirekt kreu i PS, Edi Rama i cili fillimisht tregohej indiferent ndaj akuzave. Sot nga...

Kryetarja e Bashkise Ure Vajgurore, Juliana Memaj peruron skulpturen Djaloshi i Dimalit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarja e Bashkisë së Urës Vajgurore, Juliana Memaj kanë përuruar pasditen e djeshme skulpturën e “Djaloshit të Dimalit”....

1 Qershori, Rama uron festen e femijeve

Kryeministri Edi Rama u ka dedikuar sot një urim fëmijëve me rastin e festës së 1 Qershorit. Me anë të një mesazhi në faqen...

Rama ne Iftarin në Elbasan: Uroj sherim te shpejte per te lenduarit e opozites

Kryeministri Edi Rama teksa ishte i pranishëm në Iftarin në Elbasan me besimtarë të komunitetit mysliman, ka reaguar për herë të parë edhe për...

Kryeministri Rama nis diten me nje mesazh

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një tjetër mesazh për gjithë ata që e ndjekin në rrjetet sociale. Ndërkohë që...

Kryeministri Rama pershendet shqiptaret me investimin e fundit ne Shkoder

Kreu i qeverisë, Edi Rama përshëndetjen e mëngjesit për shqiptarët e ka shoqëruar me pamjet e investimeve të reja që janë bërë në spitalin...

Kryeministri Rama kujton 5-majin me nje urim ne FB

Kryeministri Edi Rama ka kujtuar sot 5 Majin, Ditën e Dëshmorëve. Me një postim në profilin e tij në FB, Rama uron shqiptarët për...

Sot takimi Rama – Basha ne Presidence. Ja opsionet e zgjidhjes

Kryeministri Rama dhe kreu i opozitës Basha do të takohen sot në Presidencë në orën 10:00 për të dialoguar për zgjidhjen e krizës. Njoftimi...

Ja deputet qe mbeten jashte nga lista e PS dhe te rinjte qe do...

Sot Kryesia e PS do të mblidhet nën drejtimin e kryesocialistit Edi Rama për t’u dhënë fund hamendësive rreth renditjes së kandidatëve në listat...

Shperblimet e fundvitit, Rama: Ja kush perfiton

Kryeministri Rama përmes një deklarate për mediat ka prezantuar sot paketën me shpërblimet e miratuara nga qeveria për disa shtresa të veçanta.Shpërblim do të...

Te fundit