Home Politike Kryetarja e Bashkise Ure Vajgurore, Juliana Memaj peruron skulpturen Djaloshi i Dimalit

Kryetarja e Bashkise Ure Vajgurore, Juliana Memaj peruron skulpturen Djaloshi i Dimalit

1464
0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarja e Bashkisë së Urës Vajgurore, Juliana Memaj kanë përuruar pasditen e djeshme skulpturën e “Djaloshit të Dimalit”. I ndodhur në Urë Vajgurore, kreu i qeverisë është ndalur për pak minuta për të marrë pjesë në ceremoninë e përurimit të simbolit të këtij qyteti

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here