Home Politike Gjosha, merr pjese ne Ministerialin per Strategjine Europiane

Gjosha, merr pjese ne Ministerialin per Strategjine Europiane

528
0

1463044755gjoshaMinistrja e Integrimit, Klajda Gjosha po merr pjesë këtë të enjte në Ministerialin për Strategjinë Europiane për Rajonin Adriatiko-Jonian.

Në këtë takim, që do të pasohet nga forumi i parë i Strategjisë Europiane për Rajonin marrin pjesë ministrat e Jashtëm dhe ministrat përgjegjës për fondet europiane.

Konkretisht janë të pranishëm ministrat nga Shqipëria, Bosnje-Hercegovina, Koroacia, Greqia, Italia, Mali i Zi, Serbia dhe Sllovenia.

Previous article“Klement Balilaj i kerkuar nga drejtesia Greke, Tahiri e mbron”
Next articleInstagram ndryshon ikone

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here