Google search engine
Home Tags Juliana Memaj

Tag: Juliana Memaj

Kryetarja e Bashkise Ure Vajgurore, Juliana Memaj peruron skulpturen Djaloshi i...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarja e Bashkisë së Urës Vajgurore, Juliana Memaj kanë përuruar pasditen e djeshme skulpturën e “Djaloshit të Dimalit”....
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS