Google search engine

DON'T MISS

Historia e Sacra Corona Unita dhe lidhjet me mafian shqiptare

0
Duke marrë shkas nga arrestimi i njërit nga themeluesit e e organizatës mafioze Sacra Corona Unita, në Vlorë, Albino Prudentinos, “Tirana Observer” boton sot...

Mesila Doda i kujton PD-së, Olldashin: “Ti kishe të drejtë”

0
Humbja e thellë e demokratëve në bashkitë e mëdha dhe bastionet e konsideruara të djathta në zgjedhjet e 21 Qershorit ka shërbyer për deputeten...

Rreshkitjet e dheut bllokojne aksin Tirane – Elbasan, evakuohen 30 familje

0
Një situatë e rëndë është krijuar sot në rrugën Tiranë-Elbasan, në fshatin Ibë të Tiranës, pasi një masiv dheu është shkëputur rreth mesnatës, ka...

LATEST ARTICLES

21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS