HYRJE Foto

Foto

Foto

HYRJE Foto

Terminali i ri i aeroportit “Adem Jashari”

Terminali i aeroportit "Adem Jashari" ka një sipërfaqe prej 42 mijë metrash katrorë dhe kostoja e investimeve është rreth 130 milionë euro. Aeroporti i...

Vildane Zeneli me foto te tjera “hot”

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli vazhdon me sukses karrierën e saj në Amerikë. Mjafton një pozë e bukuroshes përpara aparatit fotografik, dhe sytë e të...

Vildane Zeneli se shpejti dhe kengetare

Vildane Zeneli më në fund do të sjellë një këngë. Gazeta jonë ka kontaktuar me këngëtarin Gëzim Gashi, i cili është nga Kosova, por...

Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas reklames se Rimmel

Ajo është krenare qe ndjek gjurmët dhe preferencat e Kate Moss dhe Georgia May Jagger si fytyra e fundit e Rimmel. Por Rita Ora dukej...

Yjet e hollywood pas operacioneve plastike

Ja si jane transformuar disa nga femrat me te bukura te hollywood pas nderhyrjeve plastike.

Bleona Qerreti nxjerr foto “te nxehta”

Këngëtarja shqiptare e cila po e zhvillon karrierën muzikore në Amerike, Bleona Qereti, duket se nuk ka të ndalur me projektet e saj. Bleona shpesh...

George Clooney rilidhet perseri me Monika Jakisic

Kur ju keni dalë me aq shume gra sa George Clooney, ndoshta një përsëritje është e pashmangshme. Aktori ka rifilluar romancen me modelen e njohur...

Ola Jordan, kërcimtarja seksi pozon topless

Bukuroshja bjonde Ola Jordan, e cila është bërë e njohur si kërcimtare në emisionin e njohur Strictly Come Dancing ka pozuar seksi dhe topless...

Siemens prezanton vagonet e rinj ne metrone e Londres

Siemens ka zbuluar Inspiro, projektin për vagonët e rinj të metrosë të Londrës. Cdo vagon kushton 1 milion stërlina, rreth 1.2 milion euro.Vagonët e...

Kesha provokon me tanga duke treguar vithet

Miley Cyrus nuk është e vetmja që provokon në botën e muzikës. Edhe Kesha, ka postuar në Instagram disa foto të saj me tanga...

E kaluara dhe e tashmja, yjet foto me veten e vet

Për Keanu Reeves koha nuk kalon asnjëherë dhe me kalimin e viteve nuk ka ndryshuar shumë. Ndërsa për Miley Cyrus dhe Christina Aguilera, transformimi...

Te fundit