Home Foto Kesha provokon me tanga duke treguar vithet

Kesha provokon me tanga duke treguar vithet

566
0

Miley Cyrus nuk është e vetmja që provokon në botën e muzikës. Edhe Kesha, ka postuar në Instagram disa foto të saj me tanga dhe zhartjere duke treguar vithet. Mbi një shi letrash të arta këngëtarja ka postuar edhe disa foto dekolte, të cilat nxisin fantazinë e fansave të saj.

[portfolio_slideshow id=10461]

Previous articleKim Kardashian rikthehet në formë! (Foto)
Next articleArtur Zoto emerohet drejtori i ri i burgjeve , Ilirjan Muho tek Hipotekat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here