Home Aktualitet Jeta luksoze e djalit te guvernatorit Fullani

Jeta luksoze e djalit te guvernatorit Fullani

677
0

Nëse prej kohësh në media diskutohet rreth jetës së luksit të Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe familjes së tij, djali Eriku, bëhet “dëshmi” e këtij luksi.
Fotot e publikuara në profilin e tij në rrjetin social Instagram, shfaqin djalin e Guvernatorit, gjatë pushimeve verore të shoqëruara me shampanjë, smartphonë të larë në ar, makina super të shtrenjta, një koleksion prej disa dhjetëra orash me vlerë të lartë secila.
Sipas mediave të shkruara, ndonëse nuk ka punuar asnjë ditë të vetme, djali i Fullanit, shfaqet në foto mes luksit.
Por fotoja që kanë shkaktuar më tepër reagime është ajo ku Eriku fshinë djersët me 500 eurosha, duke kërcyer gjatë një gëzimi familjar.

[portfolio_slideshow id=15863]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here