Home Foto Ola Jordan, kërcimtarja seksi pozon topless

Ola Jordan, kërcimtarja seksi pozon topless

1673
0

Bukuroshja bjonde Ola Jordan, e cila është bërë e njohur si kërcimtare në emisionin e njohur Strictly Come Dancing ka pozuar seksi dhe topless për publikimin e një kalendari. Vajza nga Polonia dukej me të vërtetë sensuale në pozat e realizuara në breg të detit.

[portfolio_slideshow id=10490]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here