Home Aktualitet Aksidentohen 2 makina luksoze ne mes te bulevardit

Aksidentohen 2 makina luksoze ne mes te bulevardit

1051
0

Tiranë- Rreth orës 23:50 të së enjtes një aksident i rëndë ka ndodhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku dy makina luksoze janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë janë lënduar dy persona.

Mësohet se shkak për aksidentin dyshohet të ketë qënë shkelja e semaforit nga njëra prej makinave luksoze.

Të plagosurit janë transportuar në spital ndërkohë që policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Previous articleGreqia jep me koncesion ujerat detare shqipetare
Next articleRama takon Presidentin Trump ne samitin e Nato-s ne Bruksel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here