Home Foto Bleona Qerreti nxjerr foto “te nxehta”

Bleona Qerreti nxjerr foto “te nxehta”

850
0

Këngëtarja shqiptare e cila po e zhvillon karrierën muzikore në Amerike, Bleona Qereti, duket se nuk ka të ndalur me projektet e saj. Bleona shpesh ndan me fansat në rrjetet sociale foto nga aspekte të ndryshme, koncerte, jeta e përditshme, klipe apo projekte të ndryshme. Nuk ka kaluar pa u vënë re dhe mania e saj për tu fotografuar krah yjeve me famë botërore të ekranit. Ndërsa mbrëmjen e djeshme Bleona nuk ka pritur për të postuar dy foto në Facebook ku shfaqet seksi. E veshur me të brendshme, teksa pozon në mënyrë sensuale mbi një krevat Bleona ka treguar se po realizon disa foto profesionale. Vetë këngëtarja është shprehur e ngazëllyer për këtë set të ri fotosh duke shkruar:-“ Nuk mund të prisja për t’jua treguar këto foto”. Së fundmi Bleona është përfolur se përpiqet të blejë famën duke paguar për tu shfaqur në revistat e huaja.
Ajo që dihet me siguri është që ajo së fundmi u shfaq në “Billiboard Magazine”, ku i kushtohej një shkrim i tërë promovues.

[portfolio_slideshow id=10529]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here