Home ShowBiz Tuna zbulon gjoksin ne “X Factor”

Tuna zbulon gjoksin ne “X Factor”

696
0

Këngëtarja e cila mori shumë famë edhe në emër të Zogut, duket se e ka lënë anash atë dhe një vëmendje më të madhe i ka kushtuar gjoksit.
Të dielën, në spektaklin e “X Factor”, Tuna është shfaqur me një pamje shumë ‘hot’, ku në qendër të vëmendjes ishte gjoksi i saj.

E veshur me një fustan të punuar me lule, i hapur në masë të madhe tek gjoksi, e bënte Tunën që të dukej shumë joshëse dhe seksi.
Menjëherë pas publikimit të fotos në rrjetin social “Instagram”, kanë vërshuar komente nga fansat.

tuna-gjoksi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here