Google search engine
Home Tags Tuna

Tag: tuna

Fustani i Tunes njesoj si i Floriana Garos

2
Këngëtarja Altuna Sejdiu përveç karrierës së saj muzikore është mjaft e komentuar edhe përsa i përket stilit të saj të veshjes. Gjatë netëve të spektaklit...

Tuna zbulon gjoksin ne “X Factor”

0
Këngëtarja e cila mori shumë famë edhe në emër të Zogut, duket se e ka lënë anash atë dhe një vëmendje më të madhe...

Tuna dhe Alketa, sherr në “X Factor”

1
Ju kemi thënë edhe më parë që televizioni është një gënjeshtër e bukur… Sepse, megjithëse në ekran duket sikur nuk ka ndodhur asgjë, Tuna...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS