Home ShowBiz Rosie Huntington-Whiteley mahnit me format e saj në plazhin e Kalifornisë

Rosie Huntington-Whiteley mahnit me format e saj në plazhin e Kalifornisë

662
0

Modelja më e kërkuar në industrinë e modelingut, Rosie Huntington-Whiteley ka mbërritur në plazhin e Kalifornisë, Santa Monika për një set fotografik. 27-vjeçarja ka pozuar për koleksionin e Victoria Secret me veshje të ndryshme. Në njërën nga fotot garderoba lë vend për imagjinatë, pasi fustani i ka zbuluar gjoksin dhe këmbët e saj seksi. Rosie është e dashura e aktorit Jason Statham dhe së shpejti do të vijë në projektin Mad Max:Fury Road me Charlize Theron, Nicholas Hoult dhe Tom Hardy. Filmi ka drejtor George Miller.

[portfolio_slideshow id=17937]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here