Home ShowBiz Transvestiti nga Kosova, kthehet ne Prishtine. Vershojne ofertat

Transvestiti nga Kosova, kthehet ne Prishtine. Vershojne ofertat

1122
0

edona-jamesDjaloshi nga Kosova i shndërruar në femër, Edona James, i cili u bë i famshëm për aferën me ish-futbollistin gjerman Stefan Efenberg, është rikthyer në vendlindje. Siç transmetojnë portalet në internet, Edona, që dikur ishte Edoni, ditëve të fundit po qëndron në Prishtinë, dhe nuk ka ngurruar ta tregojë këtë edhe përmes rrjeteve sociale.

edona-james2

Transvestiti 24-vjeçar të mërkurën ka postuar në rrjetet sociale disa fotografi nga kryeqyteti i Kosovës, madje edhe nga dhomat e një hoteli luksoz. Siç raporton revista “Kosovarja”, ai apo ajo, do të jetë mysafire në emisionin “Prive Klan Kosova”.

edona-james3

Gazeta “Telegraf” shkruan se menjëherë pas publikimit të fotove në Prishtinë, transvestiti ka marrë oferta për të kaluar natën më të. Më herët ajo ka deklaruar se “tarifa” e saj është 1 mijë euro nata. Edona ka pranuar që është nga Kosova, dhe gjatë viteve të luftës kur ishte vetëm 6 vjeç është shpërngulur në Gjermani.
edona-james4

Ajo thotë se të famshmit nuk e kanë problem të paguajnë për shërbimet e saja deri në 1000 euro për një orë – ku përfshihet një darkë dhe më pas klienti vendosë a të përfundohet në dhomë hoteli apo jo. Edona thotë se Stefan Effenberg ka qenë një prej klientëve të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here