Home ShowBiz Shakira-Pique zyrtarizohet marredhenia

Shakira-Pique zyrtarizohet marredhenia

509
0

Pas shumë zërave, vjen më në fund fotoja që zyrtarizon lidhjen: Shakira dhe Pique, të kapur për dore duke dalë nga një restorant i Barcelonës të dielën e kaluar.

Në këtë rast, këngëtarja kolumbiane dhe futbollisti i Barcelonës nuk kanë mundur të evitojnë fotografët dhe fotot janë prova që midis tyre ekziston një marrëdhënie.

Zërat për këtë lidhje filluan në botërorin e Afrikës së Jugut dhe me kalimin e kohës shtoheshin gjithmonë e më shumë.

Ndarja e Shakirës me të fejuarin e saj Antonio de la Rua dhe transferimi në Bracelonë bënë që marrëdhënia mes saj dhe Pique të ishte një “sekret” i njohur nga të gjithë.

 

Previous articleProtestat ne Libi: Mediat reportojne per 10 mije te vdekur
Next articleBayern mposht ne shtepi Interin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here