Home Sport Bayern mposht ne shtepi Interin

Bayern mposht ne shtepi Interin

556
0

Bajerni i Mynihut ia ka dalë të mposhtë në shtëpi Interin e Milanos me nje gol të minutës së ’90 nga Gomez. Atëherë kur ndeshja dukej se po mbyllej ne barazim një gjuajtje e Roben e ndalur jo mire nga Julio Sezar, ben qe te perfitoje Gomez dhe 1:0. Kjo ishte ndeshja e pare e luajtur mes dy skuadrave, e vlefshme per Kupen e Kampioneve.Ndeshja tjeter ajo me Marsejes dhe Manchester United u mbyll ne barazim pa gola, 0:0.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here