Home ShowBiz Larissa Riquelme akuzon Messin: “Para per te bere seks”

Larissa Riquelme akuzon Messin: “Para per te bere seks”

689
0

Lajmi pikant po ben xhiron e botes: “Messi me ka ofruar para per te bere seks”. Kete e ka shprehur gjate nje reality show te quajtur “Trapadores” teksa bisedonte me nje konkurent tjeter. 28 vjecarja nga Paraguai, u be e famshme gjate Boterorit 2010 per performancat e saj. Ajo shprehet se eshte kerkuar dhe nga lojtare te tjere te kombetares braziliane por i ka refuzuar.
[portfolio_slideshow id=11360]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here