Home ShowBiz Katy e Orlando pushime romantike së bashku

Katy e Orlando pushime romantike së bashku

658
0

1458731875orlandoFotot e publikuara tregojnë se ata janë më të afërt se kurrë, duke shijuar pamjet idilike të oqeanit në Malibu.

Flasim për këngëtaren Katy dhe aktorin Orlando Bloom, të cilët nuk janë fshehur nga të tjerët teksa janë shfaqur së bashku në të njëjtin stol, madje duke shkëmbyer dhe puthje.

“Ata duken shumë të dashuruar dhe i kushtojnë mjaft kohë njëri-tjetrit”, ka thënë një dëshmitar për E! News. Çifti ishte duke parë perëndimin e diellit, teksa në një moment shpërqëndrohen duke i dhuruar puthje njëri-tjetrit.1458731950_katy1458731939_katy1

Previous articleJessica Alba shijon pushimet në Hauai
Next articlePresidenti Nishani dekreton faljen e Nazime Vishës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here