Home ShowBiz Jessica Alba shijon pushimet në Hauai

Jessica Alba shijon pushimet në Hauai

554
0

Jessica Alba i ka dhënë mundësi vetes të marrë një pushim të vogël në këtë fillim pranvere, teksa ka shijuar plazhet e Maui, në Hauai.1458731413_alba3

Aktorja 34-vjeçare ka treguar një trup të tonifikuar me bikinit e saj blu dhe të bardhë.

Jessica dhe bashkëshorti i saj producent, Cash Warren kanë dy vajza, Honor 7 vjeç dhe Haven 4 vjeçe. Bukuroshja ka postuar në Snapchat disa momente të pushimeve të familjes së saj.1458731469_alba11458731401_alba41458731480_lba

Previous articleFacebook heq dorë nga BlackBerry
Next articleKaty e Orlando pushime romantike së bashku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here