Home ShowBiz Calvin Harris dhe Taylor Swift ne lidhje dashurie?

Calvin Harris dhe Taylor Swift ne lidhje dashurie?

701
0

taylor-swift-calvin-harris-datingDj i njohur Calvin Harris duket se i ka dhënë fund historisë së tij të dashurisë me modelen Aarika Wolf.

Pas ndarjes nga këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora, Harris, dukej i lumtur në krahët e modeles, por nuk paska qenë kështu.

Sipas mediave të huaja mësohet se arsyeja se përse Calvin është ndarë ka qenë këngëtarja e muzikës kantri Taylor Swift.

Ata janë takuar disa herë së bashku madje Swift ka udhëtuar në Las Vegas posaçërisht për të takuar Dj. Megjithatë ende nuk dihet nëse mes tyre ka nisur një lidhje dashurie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here