Home ShowBiz Angad Hasija (Alek): Me Saren (Sadnen) jemi thjesht shoke

Angad Hasija (Alek): Me Saren (Sadnen) jemi thjesht shoke

1257
0

Angad HasijaAngad Hasija eshtë një model nga Punjabi. I talentuar dhe i ri, ai filloi studimet për dizajn të brendshëm, por më vonë e pa se televizioni dhe filmi janë vendet ku duhet të pozicionohet. Duke qenë se rrjedh nga një familje biznesmenësh, e kishte më të lehtë inkuadrimin në botën e filmit. Sot ai njihet me rolin e Alekut, te seriali indian “Bidaai”. Në media gjithnjë flitet për jetën e tij private edhe pse është i martuar, e veçanërisht për raportin me Sarën (Sadnën).

Angad Hasija sara kahn

‘’Unë kundërshtoj gjithçka që flitet për jetën time, të gjithë e dinë, edhe familja ime, se çfarë raporti kam me Sarën. Ajo është mikesha më e mirë e bashkëshortes sime Pari, dalin së bashku dhe janë shumë miqësore. Kështu që është totalisht e pavërtetë ajo që shkruhet për mua dhe për të, andaj dhe i kundërshtoj’’, thekson aktori i njohur.

Angad Hasija1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here