HYRJE Foto Vildane Zeneli me foto te tjera “hot”

Vildane Zeneli me foto te tjera “hot”

0
227

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli vazhdon me sukses karrierën e saj në Amerikë. Mjafton një pozë e bukuroshes përpara aparatit fotografik, dhe sytë e të gjithëve kthehen tek ajo. Ne kemi zbuluar disa foto të reja nga seti i nudos artistike që vajza nga Prishtina ka realizuar kohë më parë, por edhe poza të freskëta që janë publikuar këto ditë.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here