Home Foto Vildane Zeneli me foto te tjera “hot”

Vildane Zeneli me foto te tjera “hot”

1414
0

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli vazhdon me sukses karrierën e saj në Amerikë. Mjafton një pozë e bukuroshes përpara aparatit fotografik, dhe sytë e të gjithëve kthehen tek ajo. Ne kemi zbuluar disa foto të reja nga seti i nudos artistike që vajza nga Prishtina ka realizuar kohë më parë, por edhe poza të freskëta që janë publikuar këto ditë.
[portfolio_slideshow id=10788]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here