Home ShowBiz Jessica Biel dhe Justin Timberlake martohen në fund-javë

Jessica Biel dhe Justin Timberlake martohen në fund-javë

628
0

Një martesë sekrete në lokalitetin e skive në Jackson Hole, midis Jessica Biel dhe Justin Timberlake, të cilët janë fejuar dimrin e kaluar. Gazetarja e gossip-eve Janet Charlton ka konfirmuar që në fund-javë do të bëhet martesa e ciftit dhe lajmi konfirmohet nga gazetat britanike. Vetëm disa ditë më parë Jessica kishte mohuar që ishte stabilizuar një ditë fikse për dasmën e tyre dhe kjo mesa duket është bërë prej saj për të larguar paparacët dhe kuriozët nga një ceremonia intime dhe private që duan të bëjnë të dy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here