HYRJE ShowBiz Era Istrefi, performance ne New York

Era Istrefi, performance ne New York

0
171

1466523014eraEra Istrefi nuk di të ndalet! Ndërkohë që po përgatitet për performancën e saj në “Top Music Awards”, këngëtarja e “Bonbon” ka lajmëruar një tjetër performancë dhe bëhet fjalë për në New York.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, Istrefi ka treguar se do të performojë në paradën e komunitetit LGBT, më 26 qershor.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here