Home Foto Tifozet holandeze ne qiellin e shtate

Tifozet holandeze ne qiellin e shtate

1046
0

Ka nisur me kritika ky Botëror në Brazil, por ndeshja mes Spanjës dhe Holandës ka kthyer magjinë e futbollit.

Kampionët e botës në fuqi janë mposhtur nga nënkampionët, Holanda, me rezultatin e thellë 5 me 1.

Në mbarë botën, tifozët portokalli kanë nisur festën.

[portfolio_slideshow id=15176]

Previous articleQeveria çeke si përmbaruese e kompanisë CEZ
Next articleVritet biznesmeni i ndertimit, ortak me te ekzekutuarin tjeter, Xhemal Cela

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here