Home ShowBiz Shakira dhe Pique presin nje femije

Shakira dhe Pique presin nje femije

691
0

Këngëtarja Kolumbiane Shakira së bashku me të dashurin e saj futbollistin Pique presin një fëmijë.

Kështu raportohet nga mediat latine të cilat, thonë se Shakira është 2 muajshe shtatzanë.

Vetë këngëtarja nuk e ka pohuar apo mohuar këtë fakt duke iu përgjigjur pyetjes së gazetarëve me heshtje.Ndërkohë është vënë re se Shakira ka nisur të përdorë rroba më të gjëra të cilat i mbulojnë format.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here