Home ShowBiz Shakira dhe Pique behen me djale perseri.

Shakira dhe Pique behen me djale perseri.

733
0

Shakira bëhet nënë për herë të dytë. Këngëtarja kolumbiane ka sjellë në jetën djalin e saj të dytë mbremjen e kaluar.

Vogëlushi ka lindur nga një ndërhyrje çezariane, në Spitalin Quiron Tecknon të Barcelonës, për shkak të disa komplikimeve, shkruajnë mediat e huaja.

Lajmi është bërë ditur nga nga vetë çifti Shakira dhe Pique me anë të një njoftimi pak çaste para mesnatës, ku thuhet se ka ardhur në jetë vogëlushi i tyre dhe se të dy janë shumë mirë.
Djali eshte quajtur Sasha dhe kjo eshte bere e ditur nga gjyshi i Pique.

shakira-pique-milan2
Gjyshi i Pique ka njoftuar se djali do te quhet Sasha

Këngëtarja 37-vjecare dhe mbrojtësi spanjoll, kanë edhe një djalë tjetër rreth 2 vjeç, i cili quhet, Milan. Çifti është lidhur në bashku që prej vitin 2010. por edhe pse kanë dy fëmijë ata edne nuk janë martuar.

shakira-pique-milan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here