Home ShowBiz Paul McCartney muaj mjalti në vilën e Mick Jagger

Paul McCartney muaj mjalti në vilën e Mick Jagger

717
0

Muajin e mjaltit Paul McCartney dhe gruaja e tij e re Nancy do e kalojnë në vilën e Mick Jagger, këngëtarit të Rolling Stones, vilë e cila ndodhet në Mustique dhe që e kanë marrë borxh.
Sipas Sunday Mirror emri i shtëpisë buzë detit është Stargroves dhe çifti e ka marrë me qira për 10 mijë sterlina në javë.
Paul tashmë 69 vjeç u martua me njujorkezen Nancy Shivell 51 vjeç të dielën e kaluar në Westminster.
Pas muajit të mjaltit çifti do kthehet në New York për të festuar me miqtë e Nancy-t.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here