Home ShowBiz Rita shfaqet seksi ne Teen Awards

Rita shfaqet seksi ne Teen Awards

733
0

ritaRita Ora është paraqitur me një veshje shumë seksi në edicionin e këtij viti të spektaklit Teen Awards.
Këngëtarja 23-vjeçare arriti në tapetin e kuq në Londër me një pamje mahnitëse, sikur pranvera ishte rikthyer përsëri në fustanin e saj me lule.

Me flokët e saj bionde dhe e veshur më një fustan të shkurtër ajo tronditi të gjithë të pranishmit, ashtu siç bën gjithmonë.

Kësaj here këngëtarja me origjinë shqiptare arriti të nxirrte në pah këmbët e saj të lakmueshme nga të gjithë.rita4rita2rita1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here