Home ShowBiz Rita Ora dhe Calvin Harris ndahen pas 9 muaj lidhje

Rita Ora dhe Calvin Harris ndahen pas 9 muaj lidhje

747
0

Rita Ora dhe Calvin Harris ndahen pas nëntë muaj lidhje. Këngëtarja dhe super DJ i njohur skocez i kanë dhene fund lidhjes së tyre. Burime të “The Sun” kanë bërë të ditur, se kohet e fundit çifi e ka pasur shumë të vështirë për të gjetur kohë për të qëndruar së bashku, për shkak të impenjimeve të tyre profesionale

[portfolio_slideshow id=12759]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here