Home ShowBiz Rihanna teper seksi duke kercyer twerk

Rihanna teper seksi duke kercyer twerk

778
0

Te gjithe pelqejne te vishen bukur. Qofte ajo nje bluze e preferuar apo nje pale atlete te mira te cilat i ruani per raste te vecanta. Por asnje nuk mund te konkuroje yllin e POP-it, Rihannen kur behet fjale per nje veshje teper speciale. RIRI ndoqi Festivalin Crop Over ne Barbados ku kishte veshur nje veshje teper ekstravagante qe te linte pa mend. Ajo postoi shume foto dhe nje video duke kercyer twerk.

rihanna8

rihanna7

rihanna6

rihanna5

rihanna4

rihanna3

rihanna2

rihanna1

A video posted by Dj Hutchy (@djhutchy) on

Eye-soul-ation #CaribbeanGal #culture

A video posted by badgalriri (@badgalriri) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here