Home ShowBiz Rita Ora shan ne shqip ne nje emision televiziv

Rita Ora shan ne shqip ne nje emision televiziv

432
0

rita-oraRita Ora ka hedhur në treg këngën e re në bashkëpunim me Chris Brownin në emisionin e njohur “The Cruz Show”, raporton Koha.

Në intervistën e premierës së këngës, ajo ka folur për Brownin, të cilin e ka lavdëruar për punën e bërë në klip dhe në fund të videos së publikuar ajo përdor edhe fjalë ofenduese në gjuhën shqipe.

Këtë e bëri pasi asaj iu kërkua të thoshte diçka që drejtuesit e emisionit nuk do ta kuptonin.

Previous articleKQZ shperblen LSI me 7 mln lekë, PS me 65 mijë lekë
Next articleRihanna teper seksi duke kercyer twerk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here