Home ShowBiz Paris Hilton tmerrohet teksa miqte i bejne shaka ne avion

Paris Hilton tmerrohet teksa miqte i bejne shaka ne avion

712
1

paris-hiltonEdhe per vete standartet e shakave ne televizion kjo ishte e pa imagjinueshme.  Paris Hilton ka qarë dhe bërtitur, për të gjithë kohën duke besuar, që është në një avion që po rrëzohej.

Por e gjitha është një shaka. Ajo në fund është qetësuar, por për pak ka vdekur nga infarkti.

Ajo po udhëtonte në një jet privat mbi Dubai dhe miqtë e saj kanë simuluar një shaka, duke besuar që avioni me të cilën trashëgimtarja e hoteleve Hilton po udhëtonte, ishte prishur dhe po rrëzohej.

Previous articlePergjaken rruget, 7 te vdekur kete te diele nga aksidentet
Next articleAksion antiterror, policia italiane arreston 5 shqiptarë dhe 4 italianë

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here