Home ShowBiz Motrat Vjollca vijojne suksesin ne klipin me te ri te Luanes

Motrat Vjollca vijojne suksesin ne klipin me te ri te Luanes

740
0

motrat-vjollca-luanet

Prezantuesja por tashmë edhe këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Luanët”. Ashtu siç ka paralajmëruar edhe një rrjete sociale, kjo këngë vjen si një bashkëpunim mes saj dhe reperave Blunt dhe Real. Surpriza në këtë klip është edhe pjesëmarrja e motrës së këngëtares prezantueses gjithashtu të njohur Marina Vjollca. Motrat janë shfaqur mjaft provokuese dhe seksi në këtë klip

luana-vjollca (2)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here