Home ShowBiz Michael Douglas ka genjyer per kancerin

Michael Douglas ka genjyer per kancerin

621
0

Michael Douglas ka zbuluar se ai ka gënjyer në lidhje me llojin e kancerit qe ai vuante.
Profesionisti i përkryer ishte gati të nisë promovimin e filmit per Wall Street: Money Never Sleeps në ate kohë dhe nuk donte qe diagnoza e tij të prishte atë.
Duke folur me Samuel L Jackson gjatë edicionit special te Javës se Ndërgjegjësimit te Kancerit Mashkull ne ITV talkshow këtë mëngjes, dy herë fitues i çmimit Oskar pranoi tre vjet pas faktit se ai ishte diagnostikuar me kancer në gjuhe dhe jo ne fyt, siç është raportuar fillimisht.

[portfolio_slideshow id=10674]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here