Home ShowBiz Luana Vjollca nxjerr se shpejti kengen e saj te re

Luana Vjollca nxjerr se shpejti kengen e saj te re

1345
0

luana-vjollcaPërveçse prezantuese duket se Luana Vjollca do të tentoj sërish në rrugën e muzikës. Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram se së shpejti do të publikojë këngën e saj më të re me titull “Askush s’do ta besojë”.
Gjithashtu ajo ka publikuar në YouTube promon e videos në të cilën shfaqet duke interpretuar këngën,e cila duket të jetë baladë.
Produksioni muzikor i mëparshëm i Luanës titullohej “Tërbohu” dhe ishte me nota ritmike.

Previous articleFMN miraton ndihmen prej 330,9 mln euro për Shqipërinë
Next articleShperthimet me eksploziv, policia kryen nje superaksion

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here