Home ShowBiz Klaudia Pepa humbet ne finalen e Amici por perfiton nje kontrate pune

Klaudia Pepa humbet ne finalen e Amici por perfiton nje kontrate pune

849
0

klaudia-pepa-amiciBalerina shqiptare Klaudia Pepa ka humbur në finalen e madhe të spektaklin “Amici” të Maria de Filipit në Itali.

Klaudia Pepa ka humbur 48% me 52% përballë Virginias, e cila është shpallur fituese, por publiku shqiptar dhe italian ka kundërshtuar rezultatin në faqen zyrtare të “Amici”.

Në finalen e mbrëmjes së sotme balerina shqiptare performoi mjaft mirë në kategorinë e kërcimit, por fatkeqësisht mbylli aventurën duke mos u shpallur fituese e këtij kompeticioni.

Gjithsesi Klaudias i është ofruar mundësia e punësimit në trupën e balerinëve profesioniste të ‘Amici’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here