Home ShowBiz Bleona dhe makina e saj prej ari

Bleona dhe makina e saj prej ari

688
0

Ajo e ka shumë shpesh luksin në të cilin jeton dhe tashmë dihet se Bleona Qereti bën një jetë prej princeshe në Amerikë, por jo vetëm.

Këngëtarja ka treguar kësaj here “çmendurinë” e saj të fundit, makinën prej ari që si targë mban emrin “BLEONAIRE” dhe në anë flamurin kuq e zi.Ajo ka postuar foton e kësaj makine në Instagram ku ka falenduar lavazhin që i ka ardhur në shtëpi për ta larë “mrekullinë” e saj.

bleona

Previous articleArbana Osmani, prezantuese e Fest 53
Next articleLindita Nikolla: E verteta qe nuk u pa nga UEFA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here