Home ShowBiz Jonida dhe Dan, nje kombinim perfekt nene e bir

Jonida dhe Dan, nje kombinim perfekt nene e bir

1158
0

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi ka një pasion të ri, që ka të bëjë me djalin e saj.

Ajo shfaqet e gëzuar me djalin e saj Dan, i cili ende nuk ka mbushur 3-vjeç por e ka bërë Jonidën si veten e tij. Themi si veten, pasi pasioni i ri i Jonidës është të vishet me të njëjtat rroba si Dan.
Kjo bie ne sy ne profilin e saj ne Instagram ku nuk mungojne kombinimet shumengjyreshe te saj me vogelushin.

Ndërsa i shikon me vëmendje të duken me të vërtetë bukur dhe me shumë stil, gjë që Jonidës nuk i ka munguar asnjëherë.

jonida-maliqi-dan

jonida-maliqi-dan2

jonida-maliqi-dan3

jonida-maliqi-dan4

1503223_573503042728060_913580243_n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here