Home ShowBiz Ja kush jane yjet e Hollywoodit me gjoksin me te bukur

Ja kush jane yjet e Hollywoodit me gjoksin me te bukur

608
0

scarlet-johansonNë bazë të formulës specifike, kirurgu plastik Patric Maluchi i cili njihet edhe si doktor i shumë yjeve që kanë bërë ndërhyrje plastike, ka thënë që gjoksin më të bukur në Hollywood e kanë Kally Brok, Scarlet Johanson, Katy Perry, Kate Midelton, Miranda Ker dhe Megan Fox.

Të vogla, të mëdha, natyrale apo me silikon, aq sa ka njerëz janë edhe shijet e ndryshme për pamjen e gjoksit. Por sipas kirurgut plastik Patric Maluchi, Katy Perri, Kally Brok, Kate Midelton dhe Scarlet Johanson e kanë gjoksin më të përkryer në botë. Sipas llogarisë së tij, ideale është nëse një femër në përqindje i ka thimthat 45 për qind nën gjoks.

Gjithashtu ai thotë se është i rëndësishëm edhe pozicionimi i tyre, ku sipas tij të përkryer këtë e kanë Megan Fox, Katy Perry dhe Miranda Ker. E për ta ilustruar këtë dallimin mes këtyre shifrave e kanë, Kim Kardashian, Britney Spears, Rihanna, të cilat sipas kirurgut nuk kanë gjinj aspak të bukur. Kurse ato që janë definitivisht të parat në listë janë Kally Brok dhe Scarlet Johanson.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here