Home Lifestyle Viola ndahet nga Arioni, motra e ngushellon

Viola ndahet nga Arioni, motra e ngushellon

1201
0

viola-arioniKohët e fundit është përfolur se Viola Spiro velina bionde e emisonit Fiks Fare u nda nga i dashuri i saj Arioni, edhe ky një figurë e ekranit tashmë, i bërë i njohur nga reality show ‘Big Brother’.

Paparacët e kanë fotografuar Violën teksa kalonte një paradite me të motrën Petrula, velina brunë e Fiksit. 

Të dyja vajzat dukeshin mjaft sportive, por Violës nuk i qeshte buza. Ajo gjatë gjithë kohës që qendroi në kafe, dukej e mërzitur dhe shpesh përmendte edhe Arionin në muhabetet e saj. 

E kush më mirë se një motër mund të dëgjojë problemet e zemrës?!

Previous articleStadiumi i ri “Qemal Stafa” perfundon ne 2018
Next articleElvana Gjata se shpejti me nje videoklip te ri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here