Home Foto Ja cfare pa interesante Leonardo di Caprio te modelja e re

Ja cfare pa interesante Leonardo di Caprio te modelja e re

534
0

Ajo eshte vetem 21 vjec, por Nina Agdal ka qene kopertine e nje reviste sportive, ka marre pjese ne reklama te ndryshme dhe madje edhe nje takim me yllin e Hollywood-it, Leonardo di Caprio. Tani modelja daneze po ben nje fushate te madhe per dyqanin londinez, Accessorize. Kjo marke, e cila po feston 30-vjetorin kete vit, prezantoi modelen e re si kopertine e produkteve te saj te reja.

[portfolio_slideshow id=13602]

 

Previous articleEllie Goulding vishet retro, me nje bluze te ndritshme dhe pantallona lekure
Next articleJanukoviç në kërkim për vrasje protestuesish, Berisha akoma i lirë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here